محمد پولادگر: امیدوار به مدال آوری شمشیربازی در المپیک پاریس هستیم

نویسنده : admin بازدیدها : 891 نظرات : 0 موضوع : اخبار

معاون وزیر ورزش با تاکید بر اینکه سطح انتظارات از شمشیربازی از المپیک ریو و بعد از عنوان چهارمی عابدینی بالا رفت، گفت: امیدوارم علی پاکدامن این توقع را در المپیک پاریس برآورده کند و مدال بگیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون شمشیربازی امروز دوشنبه به ریاست محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در محل سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع پولادگر با تاکید بر اینکه هر رشته ای مشکلات خود را دارد و شمشیربازی هم همینطور است، بر لزوم به کارگیری تجهیزات لازم در این رشته تاکید کرد و گفت: نمی توان در پارک شمشیربازی انجام داد، این رشته به پیست و اسلحه نیاز دارد و باید آنها را در حد استاندارد مهیا کرد.

 وی با بیان اینکه نمی دانم چه بخشی از تجهیزات شمشیربازی در داخل کشور تولید می شود چه بخشی خارج، از کشور، به لزوم استان های مستعد و فعال برای قرار گرفتن در فهرست اولویت ارائه تجهیزات اشاره کرد و یادآور شد: باید ببینیم کدام استان استعدادهای بیشتری دارد و  آنجا بیشتر متمرکز شد. نمی گویم سایر استان ها تعطیل شوند اما باید استان های با استعداد مجهزتر شوند تا مسیر ورزشکاران شان برای مدال هموارتر شود.

پولادگر با تاکید بر اینکه سالن های تخصصی نباید برای مزایده گذاشته شود، به عنوان چهارمی مجتبی عابدینی در المپیک ریو اشاره کرد و گفت: با کسب جایگاه چهارم در ریو  طعنه زدیم به سکو، همین طعنه سطح توقع مردم را بالا برده است، امیدوارم پاکدامن این توقع را در المپیک پاریس اجابت کند. همین موفقیت ها انگیزه ای می شود برای جوانان.

معاون وزیر ورزش در پایان گفت: امیدوارم در شمشیربازی هم اتفاقات خوبی رقم بخورد، همه تلاش کنیم این اتفاق خوب بیفتد، دستور وزیر ورزش این است که با رشته های المپیکی جداگانه جلسه داریم برای شمشیربازی نداشتیم‌ اما به زودی نشستی خواهیم داشت.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود