امروز : دوشنبه، 26 مهر 1400

پیام تبریک رئیس هیات شمشیربازی خوزستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

تاریخ : 1 مهر 1400, 02:54 نویسنده : admin بازدیدها : 51 نظرات : 0 موضوع : خبرها

رئیس هیات شمشیربازی خوزستان در پیامی فرا رسیدن ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس را به آحاد مردم ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات شمشیربازی خوزستان، رضا روشن پور رئیس هیات شمشیربازی خوزستان در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

در پیام روشن پور آمده اسـت:

هفته دفاع مقدس از نقاط عطف تاریخ کشورمان و یادآور دلاورمردی‌ها، از خودگذشتگی ها و رشادت‌هایی است که همواره در حافظه این سرزمین و مردم شریف آن جاودانه خواهد بود.

تردیدی نیست که ۸ سال دفاع مقدس مردم ایران در مقابل استکبار جهانی، نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار میهن عزیز و اسلامی مان است، روزهایی که دشمنان قسم خورده اسلام و ایران، عزم خود را برای تجاوز و تعدی به خاک پر گهر جزم کردند، اما با رشادت‌ها و از خودگذشتگی فرزندان غیور ملّت و لوای زعامت رهبر فقید و کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب هم اشاره فرمودند این مدل بی نظیر و بی سابقه در جهان به‌گونه ای بود که هر فردی اعم از رزمنده ۱۴ساله تا پیرمرد ۷۰ ساله یا دختر دانش آموز دبستانی و بانوان محترم در پشت جبهه پزشک، جراح، کشاورز ،کارمند، دانشجو، شاعر، انواع قشرها و صنوف مختلف، هریک جایگاه خود را در این شبکه عظیم مردمی پیدا می کردند و مشغول دفاع و خدمت می شدند.

بر خود لازم می دانم فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را برای خود و همگان مسالت نمایم.

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود