امروز : چهارشنبه، 26 مرداد 1401
رییس هیات خوزستان:

برای تامین تجهیزات شمشیربازی با مشکل مواجهیم

تاریخ : 28 بهمن 1399, 14:42 نویسنده : kinjs بازدیدها : 386 نظرات : 0 موضوع : خبرها / گزارش تصویری
رییس هیات شمشیربازی خوزستان گفت: با توجه به اینکه تجهیزات رشته شمشیربازی تنها از خارج از کشور باید تهیه شوند، خرید آنها کار بسیار سختی بوده و از توانمان خارج است لذا نیاز به حمایت بیشتری داریم.رضا روشن پور  اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در تلاش برای توسعه ورزش شمشیربازی در خوزستان هستیم تا قهرمانانی در تمامی سطوح به کشور تقدیم کنیم. ما چند هدف مهم را دنبال می کنیم که مهمترین آن گسترش این رشته در تمام استان است.
وی استعدادیابی در این رشته را یک ضرورت دانست و افزود: قطعا با شناسایی استعدادهای این رشته می توان در سال‌های آینده شاهد حضور شمشیربازان استان در عرصه های ملی و بین‌المللی بود.
روشن پور با بیان اینکه با قدرت برای رسیدن به اهدافمان تلاش کرده و گام بر می داریم گفت: برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی برای خود ترسیم کرده ایم همچنین پرورش مربی و داور و ارتقای دانش آنها و ایجاد ارتباط بین تمام روسای هیات ها، مربیان، داوران و ورزشکاران یکی از برنامه های ما خواهد بود.
رییس هیات شمشیربازی خوزستان فعال کردن هیات های شهرستانی و ارتباط آنها با ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها را امری مهم دانست و افزود: ما به دنبال انعقاد چندین تفاهمنامه با ارگان های استان هستیم تا از ظرفیت آنها در رشته شمشیربازی استفاده کنیم.
وی به توسعه همگانی این رشته در سراسر استان اشاره کرد و گفت:جذب اسپانسر و حامی مالی موجب توسعه شمشیربازی خوزستان می شود و از این طریق می توان در رقابت های کشوری افتخارآفرینی کنیم لذا انتظار داریم که فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان در این مسیر ما را همراهی کنند.
روشن پور ادامه داد: با توجه به ارتباط نزدیک با فدراسیون به دنبال دعوت از مربیان و داوران ملی و بین المللی هستیم تا بتوانیم دانش روز رشته شمشیربازی را به خوزستان بیاوریم.
وی عنوان کرد: از رسانه های استانی تقاضا دارم در پیشرفت و معرفی اسلحه های مختلف شمشیربازی که از رشته های مهم و پرمدال ورزشی است در کنار ما بوده و به ما در این راه کمک کنند تا بتوانیم در رقابت های مختلف به کسب مدال نایل شویم.
رییس هیات شمشیربازی خوزستان که به تازگی هدایت این هیات را برعهده گرفته است گفت: با برنامه پای کار آمده ایم و پذیرای نظر همه صاحب نظران این رشته هستیم. هیات شمشیربازی با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و در این خصوص تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا کمبودی متوجه شمشیربازی خوزستان نشود.
وی عنوان کرد: امیدواریم فدراسیون در زمینه خرید تجهیزات شمشیربازی به ما کمک کند تا بتوانیم امکانات مورد نیاز این رشته را در اختیار ورزشکاران قرار دهیم. هدفمان زنده کردن رشته شمشیربازی در استان است اما نیاز به کمک ارگان ها و دستگاه های اجرایی داریم.


نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود